aydogan-insaat

Aydoğan İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti

Aydoğan Grubu'nun temel yapı taşı Aydoğan İnşaat, 50 yıllık geçmişiyle yapı sektörünün en deneyimli kuruluşlarından biridir. Aydoğan İnşaat, ürettiği konut projeleriyle; genç, dinamik ve hızla büyüyen bir nüfusa sahip olan ülkemizde, çağdaş konut projeleri üreterek önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

www.aydoganinsaat.com.tr
aydogan-petrol

Aydoğan Petrol

Aydoğan Petrol, 1990’dan bu yana BP bayisi olarak Çanakkale-Lapseki’de hizmet vermektedir.

www.aydogan.bp.com.tr
citreon

Aydoğan Citroen Plaza

Aydoğan Otomotiv, 2016’dan bu yana Citroen Bayisi olarak Çanakkale’de Citroen müşterilerine satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.

www.citroenaydogan.com.tr
x-change

Aydoğan X-Change By Toyota

Aydoğan Otomotiv 2016’dan bu yana X-Change Bayisi olarak Çanakkale’de hizmet vermektedir. İkinci el otomobil satışında güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını getirmek amacıyla kurulan X-Change By Toyota, Çanakkale'nin otomotiv sektöründeki lideri konumunda bulunan Aydoğan Grup bünyesinde faaliyet göstermektedir.

http://www.toyotayagit.com/
akcansa

Feyzullah Aydoğan İnşaat San. Ltd. Şti

Aydoğan Grup bünyesinde 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız inşaat malzemeleri sağlamaktadır. Aynı zamanda Çanakkale’de pazarında lider çimento markası Akçansa ana bayisi olarak faaliyetine devam etmektedir.

www.akcansa.com.tr/
aydogan-sigorta

Aydoğan Sigorta Aracılık Hizmetleri

Aydoğan Sigorta Aracılık Hizmetleri, sektörün öncü sigorta şirketleri ve tecrübeli birikimiyle 1999 yılından bu yana müşterilerinin kurumsal ve bireysel sigorta ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için hizmet vermektedir.

www.aydogansigorta.com
entur

Aydoğan Turizm

Aydoğan Grup, 2002 yılından bu yana turizm sektörünün lider markası En-Tur Termal Otel ile termal tesisleri ile ünlü Balıkesir – Edremit’te, hizmet vermektedir.

www.entur.com.tr