Citroën Aydoğan ile Citroën sahibi olmak çok kolay!
Citroën Kredi ile Citroën sahibi olmak isteyen müşterilerimize hızlı ve pratik bir kredi imkânı sunuyoruz. Citroën Kredi'de, bütçenize ve araç tercihinize göre kişiye özel finansman seçenekleri ile yeni ya da ikinci el bir Citroën sahibi olabilirsiniz.

BAŞVURU

Citroën Kredi başvurunuzu Citroën Aydoğan aracılığıyla yapabilirsiniz. Citroën Aydoğan’da, kredi başvurunuz eş zamanlı olarak değerlendirilir ve tüm kredi işlemleriniz en kısa sürede tamamlanır. Citroën Kredi başvurusunda yalnızca kimlik ve adres belgeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

CİTROEN KREDİ ÜRÜNLERİ

Standart Kredi

Standart Kredi ile Citroën aracınızı finanse etmek çok kolay. Eşit ödemeli kredi ürünü olan standart kredi ile belirlediğiniz vadelerde eşit taksit tutarları ile geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sabit ve eşit ödemeler ile bütçe kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

Ara Ödemeli Kredi

Ödeme planınızı tercih ettiğiniz dönemlerde, eşit taksit tutarlarınıza ilave olarak ara ödemeler yapacak şekilde şekillendirebilirsiniz. Bu sayede diğer aylar için taksit tutarlarını düşürebilir, ödeme planınızı gelirinize göre oluşturabilirsiniz. Ara ödeme tutarları toplamı, kredi toplam tutarının %30’unu geçmeyecek şekilde belirlenir.

Balon Ödemeli Kredi

Ödeme planınızdaki son taksitin, kredi tutarının belirli bir yüzdesi değerine göre uyarlanmış bir taşıt kredisi ürünüdür. Bu sayede kredinizin büyük bölümünü ise aylık küçük taksitler halinde ödemenize imkan sağlar. Balon ödeme tutarı, toplam kredi tutarının %30’unu geçmeyecek şekilde belirlenir.

Esnek Ödemeli Kredi

Kredi geri ödemelerinizi tamamen gelirinize göre ayarlayabilirsiniz. Geliriniz mevsimsel olarak değişkenlik gösteriyorsa esnek ödemeli kredi tam size göre. Citroën Kredi tarafından belirlenen kriterlere göre; ödeme planınızı gelirinizin arttığı aylarda daha yüksek tutarlı taksitler ile, gelirinizin azaldığı aylarda daha düşük tutarlı taksitler ile şekillendirebilirsiniz.

Ödemesiz Dönem Kredi

Taksit ödemenizi erteleyerek, belirli bir dönem sonrası başlamasına olanak sağlayan bir taşıt kredisi ürünüdür. Ödemesiz dönem en fazla 3 ay olabilir.