Citroën sahiplerine özel olarak tasarlanmış Citroën Kasko Sigortası, sizi ve aracınızı sigortalarken özel imkânlardan da faydalanmanızı sağlıyor.

Gönül rahatlığı içinde bir sürüş için…

Her ayrıntısı özenle hazırlanmış Citroën Kasko Sigortası’nı yaptırın, size sadece gönül rahatlığı içinde bir sürüş keyfinin tadını çıkarmak kalsın.

İhtiyacınızı bilen bir kasko poliçesi…

Citroën Kasko;

Cazip ödeme koşulları ve fiyat avantajına sahiptir.
Sadece aracınızı değil hem sizin başınıza hem de üçüncü şahısların başına gelebilecek olası zararları yüksek teminatlarla muafiyetsiz karşılar.
Citroën Bayi servislerinde hizmet veren alanında uzman kadro, aracınızı her daim orijinal yedek parça kullanarak eksiksiz bir şekilde onarır.
Birinci yılını doldurmamış son model Citroën aracınızın tam hasara (pert'e) uğraması durumunda "0" kilometre araç bedelini öder.
Her türlü ihtiyacınızı kapsamlı kasko yardım paketi ile anında karşılar.
Bir sonraki yıl yenilemede avantajlı hasarsızlık koruma teminatına sahiptir.
Acentelik ve anlaşma servisinin tek çatı altında toplayan yapısı ile işlem ve onarımda oldukça hızlıdır, zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Binek aracınızın, trafikte seyredemeyecek şekilde hasar görmesi halinde, sigorta şirketinin anlaşmalı çekicisi ile Citroën Bayi Servisine getirildiğinde 1 günden fazla sürecek onarımlar için, 7 güne kadar; dilediğiniz takdirde ise onarım süresi boyunca ay ile sınırlı ikame araç verilir. Üstelik ek prim ödemeniz de gerekmez!


Citroën Kasko'nun Farkı

Citroën Kasko, Citroën müşterilerine özel tasarlanmış bir poliçedir. Citroën Kasko’da diğer kasko paketlerinden farklı olarak ek prim gerekmeksizin birçok teminat standart hizmete dâhildir. Citroën Kasko sadece yetkili servisler ile işbirliğinde çalışır.
Ayrıca; terör, deprem, sel, su baskını gibi rizikoların tümü rakip kasko poliçelerinin aksine Citroen Kasko’da muafiyetsizdir.


Kapsamlı Hizmet Avantajı

Citroën Kasko içeriğinde bulunan; Kasko Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, ihtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, Hukuksal Koruma Sigortası ve Kasko Yardım Paketi hizmetleri ile karşınıza çıkabilecek tek değil her türlü riski teminat altına alan kapsamlı hizmet sunar. Kasko Yardım Paketi, çekme/kurtarma, konaklama, trenle, uçakla, kiralık araçla ulaşım, tıbbi nakil, aracın muhafazası, profesyonel sürücü temini gibi sayısız teminat içerir.

Citroën Kasko kasko hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.