Biz Kimiz?

Citroën Aydoğan, gerek profesyonel gerekse günlük ihtiyaçlarınıza sunduğu çözümler ile Citroën Filo ayrıcalığında hizmet vermektedir.
Citroën Aydoğan, alanında uzman ekibi ile müşterilerinin araç ihtiyaçlarını derinlemesine tespit eder ve en doğru stratejiyi üretir.

Faaliyetlerimiz

Citroën Aydoğan, Türkiye çapında geniş satış ağı bulunan Citroën Business avantajı ile her ihtiyaca uygun çözümler üretir.
Citroën Business; yöneticiler, kobiler, zanaatkârlar, serbest meslek çalışanları gibi birbirinden farklı pek çok meslek grubundan iş ortaklarının ihtiyaçlarına çözüm sunar. Citroën Filo hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için tıklayınız.

Çevreye Saygı

Citroën Aydoğan, pilot vites kutusunda Avrupa'daki lider konumu, partikül filtresindeki öncülüğü, Stop & Start motor seçeneği ve 110 g CO2/km yayan araçları ile Avrupa’da çevre hassasiyeti konusunda öncü marka Citroën ile iş birliğinde olmaktan mutluluk duymaktadır.

Çevreye saygılı ürün gamındaki araçlarıyla Airdream’in imzasını bir araya getiren Citroën, hybrid ve elektrikli konsept araçları ile yeni bir otomobil çizgisini başlatırken ekolojik teknoloji ve stili mükemmeliyetle harmanlamıştır.