YENİ CITROËN JUMPY PANELVAN

arac-detail

Yeni Citroën Jumpy Panelvan’ın tasarımı binek ve SUV araç dünyasından esinlenerek oluşturuldu. Akıcı çizgileri ve boyutlarıyla sağlamlığını pekiştiriyor. Kısa tasarlanmış kaputu, üste konumlandırılmış geniş farları ve yüksek sürüş pozisyonu ile sürüşünüze enerji ve rahatlık katıyor.

BOYUTLAR VE ALANLAR

arac-detail

5.30m’lik uzunluğu, 1434 kg.’lık istiap haddi ve 6.1 m3’lük bir taşıma hacmiye bir panelvandan beklediğiniz her şeyi size fazlasıyla sunuyor. (“Moduwork” Moduler ikili ön yolcu koltuğu sayesinde taşıma hacmi 6.6 m3’e kadar artabiliyor.)

GENİŞ SÜRGÜLÜ KAPI ARALIĞI

Yeni Citroën Jumpy Panelvan geniş sürgülü kapılar kullanımıza sunuluyor. Yan sürgülü kapı açıldığında sunulan 93 cm’lik kapı aralığı, size yükleme kolaylığı sağlıyor: Euro Paletlerinizi bu alandan araca rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

TAM SİZE GÖRE!

Yeni Citroën Jumpy Panelvan, gündelik hayatınızı kolaylaştıran, ideal iş arkadaşınız olacak. İşiniz ne olursa olsun, kullanışlı ve modern Yeni Citroën Jumpy Panelvan tüm beklentilerinizi karşılayacak.

“MODUWORK”: MODÜLER İKİLİ ÖN KOLTUK

Özel tasarlanmış separatör ve dik konuma getirilebilen modüler ön koltuk ile taşıma hacmini ve araç içi yükleme uzunluğunu düz bir zemin oluşturarak artırın. Bu sayede yükleme uzunluğu 1.16m artarak, 4m’ye kadar çıkabiliyor.

Bütün bunlarla birlikte, sol yolcu koltuğunun masa olarak kullanılabilen sırtlığıyla aracınızın içini bir ofise çevirebilirsiniz.

SÜRÜŞ KONFORU

Yollar ne olursa olsun Yeni Citroën Jumpy Panelvan, geliştirilmiş süspansiyon sistemiyle eşsiz bir sürüş konforu ve sağlıyor. Her koşula uyum sağlayan yapısıyla sürüş güvenliğini artıyor.

MULTİMEDYA SİSTEMİ

arac-detail

Radyo/MP3/USB çalabilme özellikli multimedya sistemiyle yolculuğunuza renk katarken; Bluetooth telefon bağlantısı özelliğiyle yolculuğunuzu kolaylaştırın.

GENİŞ SAKLAMA ALANLARI

Geniş saklama alanlarıyla her şey yerli yerinde!

EKONOMİK VE ÇEVRECİ

Yeni Citroën Jumpy Panelvan, 2.0 BlueHDi 120 HP düz vites ile yakıt tüketim değeri: Ortalama 5,3 L/100 km

Yeni Citroën Jumpy Panelvan ortalama 139 g/ km emisyon değeri ile çevreye duyarlığını ön plana çıkarıyor.